Hudební skupina
Jazz Viktora Kotrubenka
- hudba a svatba - technika - zvuková aparatura.

Hudba - zábava - tanec

Tanec a zábava - to je zpravidla bod "scénáře" svatby, který vyžaduje přítomnost zvukové aparatury. Hudební skupina gAstronomic Jazz dodává na akce výkonovou aparaturu, kterou je možné ozvučit většinu reálných prostředí, v nichž se svatby a příslušné zábavy odehrávají. Lze mixovat mikrofony, hudební nástroje všechny běžné MP3, CD, DVD kazetové přehrávače. Přehrát lze i snímky z LP, EP, SP i šelakových desek na 78 obr./min.

Hudba - hostina

Podstatou zvukové kulisy hostiny je to, že hudba nesmí konverzující a konzumující účastníky slavnosti rušit. Hudba při hostině proto mnohdy přítomnost aparatury nevyžaduje. Odpovídající místnosti nebývají tak velké, aby bylo nutné hudební nástroje zesilovat. Výhodou hudebních nástrojů, které jsou pro daný žánr použity (swing a evergreeny), je jejich vlastní přirozený zvukový výkon.

Hudba - obřad

Potřeba aparatury k hudbě použité při obřadu, resp. bezprostředně před o po něm je individuální. Záleží na typu požadovaných skladeb, na použitých hudebních nástrojích a na prostředí, v němž se obřad odehrává.

hudba raut svatba