Hudební skupina
Jazz Viktora Kotrubenka
- je v první řadě skupinou hrající Astronomic Jazz ...

Program hudební skupiny pro jazzové kluby

Světový repertoár

Jazzové kluby jsou zařízení, která musejí vyjít se svým rozpočtem a tak vycházet vstříc vkusu svých hostů, přičemž se mnohdy jedná o zahraniční turisty. Pro takové příležitosti je připraven program, který akcentuje skladby světového jazzového repertoáru. Aranžmá skladeb jsou mnohdy nepříliš obvyklá a těží z razantního souzvuku tenorsaxofonu a elektrifikovaných houslí.

Vlastní tvorba

Málokterý klub si dovolí experimentovat s uspořádáním večera, který by byl naplněn tuzemskou experimentální tvorbou. Proto tato část repertoáru je velkou měrou nahrána a jako taková provozována televizemi, rozhlasy a distribuována na nosičích.

Ocenění

Za své originální počiny získal Viktor Kotrubenko řadu ocenění.

Hudba na nosičích

Scénická hudba

Vlastní tvorba, většinou z pera Viktora Kotrubenka, zní proto nejčastěji na snímcích. Jde o užití v středometrážních dokumentárních filmech, večerníčcích, videopořadech, inscenacích. Seznam takových skladeb je velice objemný a autor jej doposud nezkompletoval.

Hudba na nosičích

Nahrané skladby Viktora Kotrubenka jsou umístěny rovněž na nosičích - CD, LP, EP, kazetách apod. Výběr je uveden v diskografii.

hudba raut svatba